14.102016
Off
2
asesoramiento_laboral

Certificaten voor aannemers en onderaannemers in Spanje

Advocaat in Spanje. Kan ik aansprakelijk worden gesteld voor de nakoming van de fiscale verplichtingen van de persoon die ik aanneem voor een dienstverlening in Spanje? Ja, dat kan. Artikel 43.1.f) van de Algemene Belastingwet in Spanje bepaalt het volgende: De personen die de uitvoering van bouwwerkzaamheden of een dienstverlening overeenkomstig hun economische hoofdactiviteit aanneemt…